Je lepší zapálit malou svíčku, než brečet po tmě!

Horoskop lásky - Beran

2. ledna 2007 v 14:23 | Kačka

Beran
21. 3. - 20. 4.
Znak Berana
Milí Berani, Váš rok 2007 by se dal přirovnat ke krásné a zároveň léčivé červené pivoňce.
Letošek vám totiž přinese "uzdravení" v oblasti, v níž se vám dosud nedařilo. (A to vás zcela jistě čeká i ještě nějaký ten úspěch navíc!) Barvou své tváře sice občas budete připomínat výše uvedenou květinu, protože se budete muset pěkně zapotit, abyste dosáhli úspěchů. Saturnovo postavení ale říká, že o to víc bude úspěch trvalejší a vyléčí všechny vaše dřívější nezdary. To zejména platí pro ty, kteří podnikají nebo touží po zajímavějším životě. V mnohých z vás se začne probouzet touha být co nejvíce užiteční. "Charita" už pro vás nebude pouhé slovo, ale mnozí z vás se aktivně zapojí do pomoci druhým.

Znak BeranaPozor na úsudek!

Zejména ženy ze znamení Berana zatouží po oživení domácí atmosféry. Vaše nadšení a optimismus zajistí, že společně s rodinnými příslušníky leccos opravdu zlepšíte. Neptun radí, abyste zavedly častá domácí popovídáníčka. V partnerském životě to budete vy, ženy, kdo bude iniciativnější, ale to vám přece vyhovuje! Partner tuto skutečnost kupodivu přijme s povděkem.
Co se týče financí, bankovní účet všech Beranů bude růst pomaleji, než si přejí. Máte ale šanci najít dobrého bankovního poradce, který vám skvěle poradí. Samozřejmě dobře vybírejte, protože se ve vás začíná probouzet tendence posuzovat lidi podle toho, zda nosí drahé sako a vlastní luxusní auto. Tyto sklony se snažte potlačit.

Znak BeranaChoroby na ústupu

Po stránce zdravotní se máte na co těšit. Nemocní Berani krůček za krůčkem položí všechny choroby na lopatky. Plutovo postavení ukazuje, že zdraví Berani budou chtít žít v těsnějším sepětí s přírodou - sportujte v ní, kochejte se jejími krásami při procházkách a používejte přírodní kosmetiku.
Co se vám bude letos dařit: poznávat lidi, s kterými budete naladěni na stejnou notu.
Do čeho se raději nepouštějte: do prohlubování svých dluhů.
Čeká na vás užitečný rok. Věřte, že i situace, které budou vypadat všelijak, se obrátí k lepšímu a vám z nich vykvete něco hezkého. Budete muset být ale trpěliví!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké jste znamení?

Kozoroh 9.9% (448)
Vodnář 9.8% (447)
Ryby 10.7% (488)
Váhy 8.7% (397)
Blíženec 7.2% (327)
Střelec 5.7% (257)
Štír 9.3% (423)
Beran 6.3% (286)
Býk 6.7% (305)
Panna 8.8% (402)
Lev 7.9% (358)
Rak 9% (408)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama