Je lepší zapálit malou svíčku, než brečet po tmě!

Horoskop lásky - Blíženci

2. ledna 2007 v 14:08 | Kačka |  !Horoskopy lásky!

Blíženci
21. 5. - 21. 6.

Znak Blíženců
Milí Blíženci, představte si gerberu. Nevzbuzuje ve vás pocit elegance a až autoritativního šarmu?
Podobně budete působit na své okolí v roce 2006. Tak jako gerbera budete oblíbení a obdivovaní. Pozor! Během roku by se mohly zhoršit vztahy s kolegy, protože budete chtít za každou cenu dosáhnout svého pracovního cíle. Žádný strach, na profesním poli vám vykvete štěstí, chce to jen trpělivost a vytrvalost. Nebuďte kvůli tomu přísní na kolegy. Většinu z nich máte na své straně, a to se vám bude hodit. Budoucnost máte zcela ve svých rukou, nesmíte však předbíhat událostem!

Neutrácejte bezhlavě!

I když to bude dobrý rok po stránce finanční, na vašem účtu se peníze moc dlouho neudrží. Bude se vám chtít až nestydatě utrácet. Snažte se ale krotit, věřte, že nastanou chvíle, kdy se vám bude hodit nějaká ta úspora.
V domácnosti bude panovat zvláštní atmosféra. I když budete všechny přesvědčovat, že děláte všechno pro rodinu, dojem to na ně neudělá. Blízcí lidé se budou cítit na druhé koleji. Zamyslete se, zda to není pravda! Pokud ano, upřímně si popovídejte o tom, že nastal čas, kdy cítíte vítr v plachtách pro práci. Uvidíte, že to na ně zapůsobí a že vám nakonec ještě pomohou.
Zcela opačnou tendenci zažijí nezadaní Blíženci - ti budou kupodivu toužit po svatbě a založení rodiny.

Znak BlížencůCvičte máte na to!Cvičte. Máte na to

Tělo Blíženců bude po celý rok v dokonalé kondici! Aby se ale nezačalo podobat uvadlé gerbeře, snažte se pokožce dodat vhodnou hydrataci kvalitními krémy a oleji. Nezanedbávejte péči o křečové žíly, nohy a záda. Objeví-li se potíže se zády, dejte si vyhotovit program cviků na míru.
Co se vám bude letos dařit: diplomaticky urovnávat spory v příbuzenstvu.
Do čeho se raději nepouštějte: do přehnané kritiky těch, kteří vás rozčilují.
Během roku máte šanci potkat lidi s významným postavením, kteří vám velmi pomohou. Klidně využijte těchto nových možností, ale předtím si ujasněte podmínky. Zejména si dejte pozor na to, co by se mohlo skrývat za zdánlivou ochotou.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaké jste znamení?

Kozoroh 9.9% (448)
Vodnář 9.8% (447)
Ryby 10.7% (488)
Váhy 8.7% (397)
Blíženec 7.2% (327)
Střelec 5.7% (257)
Štír 9.3% (423)
Beran 6.3% (286)
Býk 6.7% (305)
Panna 8.8% (402)
Lev 7.9% (358)
Rak 9% (408)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama