Je lepší zapálit malou svíčku, než brečet po tmě!

Horoskop lásky - Býk

2. ledna 2007 v 14:27 | Kačka |  !Horoskopy lásky!

Býk
21. 4. - 20. 5.

Znak Býka
Milí Býci, dejte si do klopy sáčka karafiát. Právě k němu by se totiž dal přirovnat rok 2006 pro vaše znamení.
Podobně jako se vrací móda této málem opomíjené květiny, i do vašeho života se vrátí touha po tradičních hodnotách - spokojená rodina, šťastné děti, dobrá práce i hezké bydlo. A tak se mnozí z vás zaměří právě na tyto oblasti. V tomto roce ale máte planetu štěstí Jupiter a planetu moudrosti Saturn v disharmonických úhlech. Mohou se objevit nečekané překážky a váš optimismus pak může uschnout jako karafiát bez vody. Tyto překážky ukážou, co jste zanedbávali, takže nyní nastal čas na nápravu. Nebude to snadné, protože budete mít tendenci se litovat. Ale probuďte v sobě svou "býčí" sílu a uvidíte, že se brzy ukáže obrat k lepšímu.

Znak BýkaSe šarmem a úsměvem

Tento rok nepřeje náhlým rozhodnutím a riskování. Za každé situace si vezměte čas na rozmyšlenou. Nehazardujte s financemi, buďte vděční i za menší zisky. Také partnerovi nevyčítejte, že není multimilionář. Je to totiž člověk, který znovu ukáže, že vám má stále co dát - zejména podporu v potřebné chvíli a pomocnou ruku v období, kdy je třeba "jít do akce".
V kolegiálních a přátelských vztazích si dávejte pozor, abyste se nechovali jako pan/paní Nejchytřejší. Dominantní chování vám nebude slušet! Při jednání s lidmi to bude chtít šarm, úsměv na rtech a diplomacii.

Znak BýkaNezapomínejte na prevenci

A co zdravíčko? Posilujte svou imunitu procházkami v přírodě, pitím ovocných šťáv i dostatečným příjmem vitaminů. Nemáte-li zdravotní potíže, choďte do sauny. A hlavně - dávejte si pravidelně měřit krevní tlak a hladinu cholesterolu. Nezatěžujte své srdce, klouby a pozorujte svou kůži. Máte-li nějaké pochybnosti, zajděte k lékaři. Pamatujte, že prevence je nejlepší způsob jak předejít zdravotním komplikacím.
Co se vám bude letos dařit: dokázat všem, že umíte zorganizovat sportovní akce, rodinná setkání a zahradní pikniky.
Do čeho se raději nepouštějte: do hádek s autoritami.
Čeká na vás rok, kdy zažijete hezké, ale i náročné chvíle. Snažte se, abyste měli o starost míň, a proto o své tělo pečujte jako o puget karafiátů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké jste znamení?

Kozoroh 9.9% (448)
Vodnář 9.8% (447)
Ryby 10.7% (488)
Váhy 8.7% (397)
Blíženec 7.2% (327)
Střelec 5.7% (257)
Štír 9.3% (423)
Beran 6.3% (286)
Býk 6.7% (305)
Panna 8.8% (402)
Lev 7.9% (358)
Rak 9% (408)

Komentáře

1 Týnka Týnka | 3. července 2007 v 18:17 | Reagovat

Good bolg:-)

2 danča glosová danča glosová | E-mail | 9. ledna 2009 v 19:45 | Reagovat

myslim že na tento nesmysl nevěřim!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama