Je lepší zapálit malou svíčku, než brečet po tmě!

Horoskop lásky - Panna

2. ledna 2007 v 14:30 | Kačka |  !Horoskopy lásky!

Panna
23. 8. - 22. 9.

Znak Panny
Milé Panny, jste připraveny na rok ve znamení krásného kosatce?
Jupiter, planeta štěstí, vás bude zásobovat energií, s níž si můžete vydobýt úspěch a zdolat i případné překážky. Ty by se přece jen mohly objevit. Planeta změna Uran varuje, že ne každá změna, kterou budete muset ve svém životě provést, půjde jako po másle. S optimismem v duši a s hrstkou štěstí ale vše zvládnete. Jen pozor, abyste se příliš neskamarádili s žárlivostí! Ta by mohla pokazit jinak hezké tendence pro partnerský vztah - v tomto roce totiž oba často zatoužíte po sametových dotycích. Právě ty mohou říci více než slova.

Znak Panny Doma je doma

Hezké chvíle prožijete i s rodinou. Své domácí zázemí si budete střežit, věnovat mu zvýšenou pozornost a nacházet v něm příjemnou atmosféru. Nebojte se dávat více najevo city a emoce. Lepší je jednou nevytřít podlahu a raději se s rodinou zasmát u lepení fotek do alba. V příbuzenstvu si utužíte hezké vztahy. Příbuzní, kteří se zdáli být rezervovaní, se ukážou v lepším světle.
V pracovní oblasti patrně zažijete protikladné pocity. Na jedné straně si budete vážit toho, že máte práci. Ale přece se občas objeví touha po lepším uplatnění. Neriskujte, ale také neváhejte a začněte se touto otázkou zabývat. Analyzujte své možnosti, a pokud jsou omezené, snažte si rozšířit vzdělání. Bude to dobrá investice do budoucnosti.

Znak Panny Chce to klid

Co se týče zdraví, Pluto zdvihá prst a nabádá: "Chce to hlavně klid!" Zejména, pokud nebyly poslední roky pro vás nejlepší. Nahromaděný stres by se mohl projevit zdravotními neduhy. Ty překonáte, budete-li poslouchat nejen rady odborníků, ale také tím, že se zklidníte.
Poruchy spánku a únava budou prvními signály, že je třeba zapomenout na starosti kolem a pořádně se věnovat své maličkosti. Pozor na úrazy nohou!
Co se vám bude letos dařit: objevovat nové recepty na zdravá jídla a učit se kuchařským fíglům.
Do čeho se raději nepouštějte: nelitujete se ve chvílích, kdy se nestane něco podle vašich představ.
Peněz není nikdy nazbyt, ale tento rok nebude špatný na penízky. Mohou se vám vrátit půjčky nebo se objevit nové možnosti výdělků.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaké jste znamení?

Kozoroh 9.9% (448)
Vodnář 9.8% (447)
Ryby 10.7% (488)
Váhy 8.7% (397)
Blíženec 7.2% (327)
Střelec 5.7% (257)
Štír 9.3% (423)
Beran 6.3% (286)
Býk 6.7% (305)
Panna 8.8% (402)
Lev 7.9% (358)
Rak 9% (408)

Komentáře

1 MArhulka MArhulka | E-mail | 22. srpna 2007 v 8:44 | Reagovat

nemáš tady horoskop na berana

2 vojta vojta | E-mail | 3. února 2008 v 14:17 | Reagovat

no hustý no ale je asi spíš pro holky co????????????????????????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama