Je lepší zapálit malou svíčku, než brečet po tmě!

Horoskop lásky - Štíři

2. ledna 2007 v 14:21 | Kačka |  !Horoskopy lásky!

Štír
24. 10. - 22. 11.


Znak Štíra
Pro vás, milí Štíři, tu máme rok ve znamení růže.
Jak by ne, když vaším znamením tranzituje pán štěstí Jupiter. Kolik růže má lístků, tolik šťastných událostí na vás čeká. Budou chvíle, kdy se budete až červenat jako růžička, jak se vám bude nestydatě dařit. Najdete radost ze života při vymýšlení nových projektů, během tvořivých činností či v nacházení nových zálib.Rozzáříte se, kdykoli budete se svými dětmi a partnerem. Nastanou chvíle, kdy se nebudete moc nabažit jejich přítomnosti. A co je nejdůležitější - najednou zjistíte, kolik krásy jeve vašem životě.

Znak ŠtíraPotíže vás nezlomí

Každá růže má ale i trní. Planeta moudrosti Saturn tranzituje v disharmonickém úhlu a varuje: přijdou chvíle, které budou pichlavě nepříjemné, jako jsou trny růže. Záleží na vašem osobním horoskopu, v které oblasti života se objeví. Až nadejdou, nesedejte lítostivě v koutku, ale s Jupiterovou vírou ve zdar se pusťte do řešení dané situace. Dokážete to.
V tomto roce zkrátka nakonec vždy převáží to hezké. Buďte si jistí, že ipartner vám v každé situaci nastaví rámě a společně si vychutnáte to hezké a porazíte problém.

Znak ŠtíraRozmazlujte své tělo

Vaše fyzička bude v dobrém stavu. Nastal však čas začít se o své zdraví starat jako o velmi vzácnou květinu. Nebojte se o ně, pečujte o své tělo i duši. To bude ta nejlepší investice! Planety radí, abyste začali s péčí o srdce, cévy, žíly, kostru a nervy. Rok 2007vám přinese zvýšený zájem o aromaterapii a masáže.
Takže s chutí do roku 2007, roku krásné růže.
Co se vám bude letos dařit: s hravým úsměvem se dívat na svůj život.
Do čeho se raději nepouštějte: do nákupu velmi drahých věcí bez porady s odborníkem.
Na své straně máte i planetu změn Uran. Proto pamatujte - každá změna vám přinese něco hezkého. I když to třeba pochopíte v budoucnu. Pokud například ztratíte zaměstnání, věřte, že najdete lepší.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké jste znamení?

Kozoroh 9.9% (448)
Vodnář 9.8% (447)
Ryby 10.7% (488)
Váhy 8.7% (397)
Blíženec 7.2% (327)
Střelec 5.7% (257)
Štír 9.3% (423)
Beran 6.3% (286)
Býk 6.7% (305)
Panna 8.8% (402)
Lev 7.9% (358)
Rak 9% (408)

Komentáře

1 petra petra | Web | 12. listopadu 2009 v 11:42 | Reagovat

mas to tu good

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama