Je lepší zapálit malou svíčku, než brečet po tmě!

Horoskop lásky - Střelec

2. ledna 2007 v 14:15 | Kačka |  !Horoskopy lásky!

Střelec
23. 11. - 21. 12.

Časté chvíle pohody

Znak Střelce
Představte si, milí Střelci, louku plnou rozkvetlých pampelišek.
Přesně tak medový, zářivě zlatý a hravý bude pro vás rok 2006. Hvězdy vás obdaří mnoha radůstkami, které prožijete s těmi, jež máte rádi. Neptunovo postavení fandí přátelství - jak starým, tak i nově vytvořeným. Přátelé budou ve vašem životě hrát příjemnou roli a dokonce se může objevit starý přítel, který získal důležité postavení, a ten vám dopomůže k úspěchu. Mobil bude nadále vaším důležitým pomocníkem, ale zkuste ho občas vypnout a bavit se s přáteli a s rodinou bez nebezpečí, že vás někdo vyruší.

Znak StřelceRodina především

Kolik je pampelišek na jaře, tolik hezkých chvil prožijete s rodnou a partnerem. Budete zářit radostí a není vyloučeno, že se svými blízkými najdete společnost činnost, která upevní vaše vztahy. A tak se rodina i partner mohou těšit, že se přesunou na přední místo vaší pozornosti.
Ani v práci na vás nečeká zahálka. Saturn přináší energii k tomu, abyste v sobě objevili vůdčí schopnosti a přání povýšit. A jako správní Střelci se hned pustíte do konkrétních kroků jak toho docílit. Naštěstí Saturn předpovídá, že se nedáte stáhnout k nečestnosti, ale budete vždy jednat férově. Postavení Uranu naznačuje, že některé vaše snahy ale vyjdou naprázdno.

Znak StřelceNezapomínejte na zadní vrátka

Změny, které podniknete, se nemusí vždy provést. Mějte vždy pootevřená zadní vrátka. To platí dvojnásobně o financích. Snažte se mít nějakou finanční rezervu na doby, kdy výdělky nebudou stát za nic.
Pokud patříte mezi churavé osoby, rok 2006 přinese viditelné zlepšení. Zdraví Střelci by se měli zaměřit na péči o páteř a kostru celkově. Dopřáváte svým kostem dost vápníku a pohybu?
Co se vám bude letos dařit: zlepšovat svoji životosprávu tak, aby vaše tělo bylo ve stále lepší kondici.
Do čeho se raději nepouštějte: neupínejte zrak k žádným vzorům, buďte sami sebou.
V poslední třetině roku se do vašeho znamení přesune planeta štěstí Jupiter. Přilepí se na vás štěstí, láska, příjemní lidé i radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké jste znamení?

Kozoroh 9.9% (448)
Vodnář 9.8% (447)
Ryby 10.7% (488)
Váhy 8.7% (397)
Blíženec 7.2% (327)
Střelec 5.7% (257)
Štír 9.3% (423)
Beran 6.3% (286)
Býk 6.7% (305)
Panna 8.8% (402)
Lev 7.9% (358)
Rak 9% (408)

Komentáře

1 Kristyk Kristyk | E-mail | 27. května 2008 v 18:30 | Reagovat

Pěkný blok.

2 scarlett scarlett | E-mail | 2. listopadu 2009 v 21:59 | Reagovat

ahoj,mas to tu opravdu hezke,ale nechybi ti v tech horoskopech nahodou Beran? ja jen ze prave jeho hledam a nejak ho tm nemuzu najit....

3 anna anna | 21. března 2010 v 14:07 | Reagovat

ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama